Justice יולי נודלמן Juli Nudelmann
  www.julinudelmann.com
יולי נודלמן-צדק לכל Закон
יום ב', יד’ בסיון תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר  
In Russian / Статьи в переводе на русский
הנך מוזמן ליום פתוח במרכז לסיינטולוגיה ישראל לציון היום הבינלאומי נגד טיפול בהלם חשמלי
צפו בסרטון החושף כיצד פסיכיאטריה חדרה למערכת החינוך והפכה אותה ממוסד להשכלה
מה קרה לפסיכיאטרים הגרמנים בתקופה שלאחר השואה? ומתי מצאו לנכון להתנצל על אחריותם למסעות ההרג של הרייך השלישי?
הסרט על ממציא הפרעת קשב וריכוז
ד"ר דרור דולפין, פסיכיאטר במרכז "גהה", מביע חרטה עמוקה על קשירת מטופלים ומודה שאין לכך שום הצדקה!
הזמרת בריטני ספירס, שאושפזה בתחילת החודש למוסד לבריאות הנפש, חשה ברע לאחר שהתרופות הפסיכיאטריות שנטלה לפני האשפוז הפסיקו להשפיע עליה...
סרטון נוקב על ריטלין במערכת החינוך.
רוני קובן בתיעוד בלעדי של חיי המטפלים והמטופלים במחלקה הסגורה בבית החולים הפסיכיאטרי "גהה".
בריאות הנפש = זכויות אדם?
אשפוז כפוי הוא שיטה יעילה ורווחית למלא מיטות אשפוז במחלקות פסיכיאטריות.
יום הזיכרון הבינלאומי לשואה נבחר על - ידי האומות המאוחדות לציון שואת העם היהודי.
גיא בן צבי: ריפאתי את בני מתסמונת טורט בעזרת אומגה 3
הצעירים שנגמלו מתרופות נגד אנטי דיכאוניות ואנטי פסיכוטיות – מדברים.
מערכת בריאות הנפש מנסה במשך שנים להיפטר מהתווית השלילית שדבקה בה. ייתכן שהפתרון לכך טמון דווקא בנטישה של כלל האבחנות המרכיבות אותה
יום הזיכרון הבינלאומי לשואה
בבית החולים הפסיכיאטרי שער מנשה מאושפזים פגועי הנפש האלימים והמסוכנים ביותר בישראל. ההתמודדות המורכבת כוללת לפעמים גם שיטות שנויות במחלוקת כמו קשירות למיטה. הצצה למוסד ולאגף לביטחון מירבי שבתוכו
בתום חקירה של המשטרה, נעצר אתמול לחקירה תושב אשדוד בן 50, בחשד שזייף מרשמים לריטלין ובאמצעותם סחר בתרופה.
"העבודה עם ילדים המתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז היא אינטנסיבית, אך בסוף המאמץ משתלם. אנחנו מגלים כמה הילדים שלנו אהובים ומוארים ולצד זאת, אנו מגלים גם את עצמנו ובני הזוג שלנו". ראיון עם הפסיכולוגית הקלינית מירב בקר
בישראל כיום ניתנים יותר ממיליון מרשמי ריטלין בשנה והנתונים בעליה.
הדו"ח מסביר כיצד אנשים עם בעיות נפשיות הופכים לקורבנות של אפליה, סטיגמה, כפייה פוגעת ואפילו אלימות, ודורש מתן עדיפות גבוהה יותר לייצר אסטרטגיות מבוססות זכויות אדם במערכת כולה.
בלעדי • לפחות 100 תקנים אינם מאוישים בבתי החולים הפסיכיאטריים • 400 הרופאים היושבים בבית ומחכים למקום התמחות אינם פונים לפסיכיאטריה"
לאחרונה אנו עדים ליותר הודעות מטעם ברי סמכא בתחום הפסיכיאטריה כי למעשה התיאוריות והטיפולים הנתינים במשך שנים הוכחו כלא יעילים.
בשנים האחרונות הצטברו מחקרים שמראים כי ריטלין ודומיו אינם יעילים, והשימוש בהם מסוכן.
למי שחרד מכך ש"סיפורה של שפחה" עלול להתרחש גם כאן, ושצעדים בכיוון הזה כבר נעשים היום, גם אצלנו בארץ, כדאי לדעת שיש אנשים שעבורם "סיפורה של שפחה" הם המציאות ברגע זה ממש, שחווים קשירות והתעללות ממש עכשיו, ושה"עין" מפקחת עליהם בכל רגע נתון.
חוקרים גילו שתרופות נגד דיכאון כמעט ומכפילות את הסיכון לחלות בסוכרת בקרב בני 5-20
צעיר כבן 30 מאזור השרון הגיש בשבוע שעבר תלונה לרשויות הבריאות כנגד שלושה פסיכיאטרים מהמרכז לבריאות הנפש לב השרון (פרדסיה), ביניהם מנהלת מחלקה. הקובלנה הוגשה בסיוע עמותת "מגן לזכויות אנוש".
4 עובדים לשעבר בבית חולים פסיכיאטרי בבאר שבע נשלחו ל-6-12 חודשים בכלא, לאחר שנחשף כי הכו חוסים ומאושפזים חסרי ישע. השופט: "המסר צריך להיות ברור - חסרי ישע אינם הפקר"
שש שנים של טיפול פסיכיאטרי רשלני הסתיימו בניסיון לאשפז את המטופל בכפייה, לאחר שביקש לעבור לטיפולו של פסיכיאטר אחר
נשים שאינן נמשכות לבני זוגן הן מופרעות
עמותת "מגן לזכויות אנוש" תיעדה עד היום מאות תלונות על הפרת זכויות אדם בתחום בריאות הנפש, ומתנדביה ממשיכים בכל יום לחשוף הפרות נוספות. כל הרואה עצמו נפגע, או המעוניין לדווח על פגיעה בחבריו או במשפחתו, מוזמן לפנות לעמותת "מגן לזכויות אנוש".
עדות מצמררת של בחור צעיר חושפת שוב את נזקי התרופות הפסיכיאטריות והטיפול חסר הכבוד לו זוכים המטופלים חסרי הישע המשוועים לעזרה כנה אמיתית.
דיווחים רבים חושפים כעת כי טייס המשנה אנדריאס לוביץ' שריסק בכוונה את טיסת 9525 לתוך האלפים הצרפתיים, והרג את כל 150 הנוסעים שהיו על המטוס, היה למעשה תחת טיפול פסיכיאטרי.
מתלונה שהוגשה בשבוע האחרון למשרד הבריאות, עולה כי לפני כחודש, הגיעה אזרחית בת 26 לבית חולים גדול במרכז הארץ, לאחר שתרופות הרגעה שנטלה, הפסיקו לסייע לה.
קהל רב התכנס באודיטוריום של "אלהמברה" על מנת לשמוע את דברי הגב' גת מגידו, מנכ"לית העמותה, ואת פאנל המומחים אשר כלל רופאים ומטפלים אלטרנטיביים, בתדרוך של שעתיים שכותרתו: "הפרעת קשב וריכוז – אין דבר כזה".
אתם מוזמנים לכנס “הפרעות קשב- אין דבר כזה”
עמותת מגן לזכויות אנוש מברכת את התלמידים ומשפחותיהם לרגל פתיחת שנת הלימודים החדשה, ומאחלת לכולם לימודים וריים ומוצלחים ללא שימוש בסמי עזר מכל סוג שהוא.
פטורים פיקטיביים. בחודש אוקטובר 2013 נחשפה רשת חרדית אשר סיפקה פטורים פיקטיביים משירות צבאי. את חוות הדעת הפיקטיביות סיפקו פסיכיאטרים, תמורת בצע כסף
בואו לראות מי עומד מאחורי האפליה הגזענית הגדולה של ימי ראשית המדינה בתערוכת הענק הבין לאומית "פסיכיאטריה: תעשיית המוות" בנמל יפו: 12.9.13 – 30.8.13. נתונים חשובים בנושא ימסרו באירוע הפתיחה ב- 29.8.13 בשעה 18:30
תפקידו של הרופא הינו לטפל בגופו (ולא לסמם את נפשו) של הילד. שיבושים הורמונאליים, חוסר או עודף ברזל, בעיות ראייה או שמיעה, בעיות במערכת העיכול, כאבים גופניים, כל אלה עלולים להציק לילד ולהקשות עליו. רופא לא מיומן עלול לדלג על שלב הבדיקה הגופנית ולגשת ישר לטיפול תרופתי פסיכיאטרי.
"שיינה הביטה בעיני כשנפחה את נשמתה. לא יכולתי לעשות דבר כדי להציל אותה" אומרת אמה של ילדה בת 10 שמתה כתוצאה מהרעל תרופה ממריצה שנרשמה לה לטיפול בהפרעת קשב וריכוז. "אני אעשה הכל כדי להבטיח שאף משפחה לא טיפול לזרועותיה של הפסיכיאטריה ואף אחד מבניה לא ימצא את מותו" אומר אביו של ילד בן 13 שקיבל התקף לב כתוצאה משימוש בריטלין.
אמביאן, סטילנוקס ו-זודורם הינן תרופות פסיכיאטריות ממשפחת נוגדי החרדה. למרות שמציגים אותן כתרופות שינה תמימות, הן עלולות לגרור תופעות לוואי חמורות ביותר
מה גורם להתנהגות אלימה אצל אלה הנוטלים תרופות פסיכיאטריות? אחת הסיבות היא תופעת הלוואי הנפוצה המכונה אקתיזיה, הרווחת בקרב אלה הנוטלים סמים אנטי-פסיכוטיים ונוגדי-דיכאון, אקתיזיה היא תחושה איומה של חרדה, חוסר יכולת לשבת בשקט ודחף לקפוץ החוצה ולצאת מהעור של עצמך.
ריטלין יוצר ילדים חסרי יכולת
היום, כמות מקרי האלימות בחברה ממש מבהיל- וכמות התיאוריות המנסות להסביר את זה יגרמו לאדם ממוצא להניע את ראשו מבלבול. סיבה אחת ידועה: ישנה עלייה חדה בפשעים עקב שימוש בסמים פסיכיאטרים
יהודה קורן: הפגנת מחאה! צריכים אותך שם!
הפגנה מול כנס אגוד הפסיכיאטריה של הילד יום ב', 19.12.11 בבוקר, מול מלון הילטון, תל- אביב
הפסיכיאטרים טוענים שהתרופות האנטי-פסיכוטיות עוזרות למטופלים שלהם, אנחנו יודעים שהתרופות הופכות אותם לחולים לנצח. איך זה קורה?
השבוע שמעתי פסיכיאטר אחד אומר שצריך לשים "פרוזק" במי השתיה. כעת, כאשר הפסיכיאטרים קיבלו את האחריות "לפקח" על הגראס ה"רפואי", כדאי לדאוג לתת לילדינו הבנה מלאה על ההשפעות ארוכות הטווח של סמים רפואיים (כאלו)
כיצד הפך ריטלין לסם רחוב נפוץ המכונה "קוקאין לילדים" ? מדוע נערים מתמכרים לריטלין ומהן הסכנות הטמונות בכך ?
תסמונת קדם וסתית מטרידה כ- 40% מהנשים. זהו פלח שוק עצום, ולאחרונה גורמים חדשים מבקשים נתח ממנו – פסיכיאטריה ויצרני תרופות נגד דיכאון. אך האומנם מדובר בהפרעה פסיכיאטרית?
לפני שבועיים פורסמה החלטת ההסתדרות הרפואית בראשותו של פרופ' רכס לאפשר לכול דורש לקבל מרשם ריטלין ללא אבחון. אתמול הגיבה על הודעתו של פרופ' רכס דיקנית האוניברסיטה העברית, פרופ' אסתר שוהמי מהפקולטה לפרמקולוגיה, מומחית לחקר חבלת ראש. היא אמרה אתמול בגל"ץ ורשת מורשת': הריטלין עלול לגרום להתקף פסיכוטי
ישנם 370 סניפים ב- 59 מדינות. עמותת מגן לזכויות אנוש היא נציגתה בישראל. לפני מספר ימים, עלה לאוויר אתר חדש של וועדת האזרחים לזכויות אדם הבין לאומית המתורגם ל-18 שפות, כולל עברית! האתר חושף את האמת על פסיכיאטריה למאות מיליוני אנשים ברחבי העולם.
אלכס ג'ונס הוא אחד הלוחמים העולמיים הבולטים למען זכויות אדם.באמצעות אתרי אינטרנט וסרטים תיעודיים, מר ג'ונס יוצא נגד הפרות זכויות אדם ועשיית רווחים של התאגידים הגדולים על חשבון האזרח התמים. בסרט זה הסבר מלא על איך הפכו התרופות פסיכיאטריות כלי שבאמצעותו פוגעים פגיעה קטלנית בבריאותו הנפשית והגופנית של האדם.
זהו סיפורו של נתן איבושיץ. נתן תויג בשוגג כסכיזופרן, ובמשך 10 שנים עבר גיהינום של טיפול בתרופות אנטי-פסיכוטיות חזקות וטיפולים בהלם חשמלי נגד רצונו."טיפולים" אלו גרמו לו לתופעות לוואי קשות, ולהתדרדרות חמורה במצבו.
רופאים, מטופלים, ואנשים שמשתתפים במחקרים מאמינים שתוצאות של מחקרים הינן פחות אמינות אם לחוקרים יש קשרים כספיים עם חברות התרופות. מטופלים גם מאמינים שקשרים כספיים פוגמים בהתנהלות המקצועית וצריכים להיות גלויים, כך מתברר מסקירת מחקרים המנתחים גישות לנושא של קשרים של רופאים עם חברות תרופות ועם חברות של מכשור רפואי.
חברת תרופות האנגלית –שוודית האאסטרא-זנקה תפסיק להשקיע במחקר ופיתוח לתרופות המטפלות בסכיזופרניה, הפרעה בי-פולרית, דיכאון, חרדה. כמו כן תפסיק להשקיע במחקר ופיתוח של תרופות לחומציות בקיבה, קרישת דם, סרטן רחם ושלפוחית, מחלת עור ממאירה וצהבת זיהומית. היא גם מתעתדת לחדול ממחקר מוקדם בתחום החיסונים למעט שפעת.
כאשר נותנים טיפול בתרופות נגד דיכאון לילדים ומתבגרים, אין שוני משמעותי בסיכון לניסיונות התאבדות בין נוגדי הדיכאון השונים, או בין משפחות נוגדי הדיכאון. ממצאים אלה מגיעים ממחקר השוואתי בן 9 שנים שעומד להתפרסם במהדורת חודש מאי 2010 של המגזין Pediatrics, המשווה בין תרופות שונות נגד דיכאון.
לראשונה בהיסטוריה הפסיכיאטרית, חברת תרופות מודה שאין שום הוכחה אובייקטיבית ליעילות תרופות אלו, וכי המחקרים אודותיהן מסתמכים אך ורק על סקר מצב רוח סובייקטיבי
Израиль. Выборы 2015 The Elections
New Articles מאמרים חדשים новые статьи
אודות יולי נודלמן. קורות חיים. אישים על נודלמן
Посол России Александр Бовин об Юлии Нудельмане
Юлий Нудельман. Краткая биография
Книги Ю.Нудельмана на русском языке
Статьи Юлия Нудельмана на русском языке
Незаконченный роман- Хирург. Юлий Нудельман
טטיאנה צ'רקסוב-נודלמן - Татьяна Нудельман
Ted-Talks / Ted-Беседы
Democratic Whip Press
ספרים של י. נודלמן שיצאו לאור בעברית
מאמרים וחומר אקטואלי של נודלמן בעברית
Холокост как новая религия
About the consequences of the Holocaust
שחיתות בפוליטיקה коррупция в политике
אישים מושחתים בישראל
ליברמן וחבריו Liberman & Co
Либерман и его компания
Citizens Commission on Human Rights
In Russian / Статьи в переводе на русский  
Articles in English
Uri Avnery Articles
Заказчик убийств? Case Nevzlin in three languages
О Латыниной, Невзлине и обо мне Latynin and me
שופט נגד האמת
Страницы Михаэля Дорфмана
Избранные художники Gallery of selected artists
Modern History היסטוריה מודרנית
בונים חופשיים The Freemason
Bishop's page
Martin Luther Мартин Лютер
Барух Спиноза Baruch Spinoza
Фридрих Ницше Friedrich Nietzche
Об угрозе фашизма в Израиле
Любопытный материал. Михаил Райф
Терроризм. Обоюдоострый меч
להתכתבות for correspondence
Николай Амосов
הרפואה . רשלנות ברפואה. חוות דעת
תיירות מרפא
Здоровье и Медицина
Health and Medicine
Журналистская Рубрика
Юлий Эдельштейн
Нация и Государство
Россия, мы и чеченский вопрос
Стив Джобс - Steve Jobs
Джордж Оруэлл и Израиль
Апелляция доктора Нудельмана в Верховный Суд
כתב ערעור 2002
כתב ערעור 2004
על שחיתות במערכת המשפט
ספר של יולי נודלמן "נרדפים בשם החוק" וביקורת עליו
Книга Ю.Нудельмана Преследуемые именем закона
Вокруг книги «Кровопролитие в медицине»
Скажи, кому ты служишь
Исторические материалы Исхода евреев из СССР
Bloodshed in the Israeli medicine
Рая Рубинштейн
חומרים מדעים רפואים של מכון ויצמן למדע
Юмор от Григория Бирженюка
Эпоха Арабской культуры и ислам
Софа Ландвер-Sofa Landver
Психоаналитик Сергей Черкасов
Свежие актуальные статьи по- русски
Литература. Стихи. Кино
О больном государстве
Биньямин Нетаньяху
Страницы Эммануила (Амика) Диаманта
О преступных действиях Советской Власти
Из Современной Истории
Украинцы и Евреи
Иван Рубинштейн, общественный деятель. Израиль
О пороках судебной системы Израиля
Солженицын и еврейский вопрос
Арабо-израильский конфлик. Обмен мнениями
Литературная страница. Дебюты